Sekretna Polska. Przewodnik nieoczywisty

turystyka, mapy, atlasy
Pascal
2017-11-08
2017-11-08
przewodniki Polska wycieczki czas wolny zabawa zwiedzanie poradniki

Świetna książka!

Uwaga! Kot w worku!
Nie bardzo rozumiem, dlaczego ta książka mylnie została nazwana przewodnikiem. Zakupiłam ją online, skuszona okładką i opisem na prezent dla osób kochających podróże po Polsce. Niestety nie jest to przewodnik jakiego oczekiwałam. Polecam dokładnie przejrzeć przed zakupem, bo faktycznie "nieoczywisty" to trafny przymiotnik opisujący tę pozycję ;)

www.blonderka.pl
Ten bardzo ciekawy przewodnik podzielony mamy na trzy części: Polska inspirująca, na tropie emocji oraz Polska w internecie 😁
Cała książka pisana jest z perspektywy autorki, jej przemyślenia są z humorem,a zdjęcia i rysunki oryginalne❗☺

Cześć pierwsza. Polska inspirująca. Poznamy tutaj nowe zagadnienia, które przynajmniej ja po części nie znałam😌 Autorka...

• 2018
  • 2018 r.