Impro. Spontaniczne kreowanie świata

- Kategoria:
- teatr
- Format:
- papier
- Tytuł oryginału:
- Impro for Storytellers
- Data wydania:
- 2013-01-01
- Data 1. wyd. pol.:
- 2013-01-01
- Język:
- polski
- ISBN:
- 9788363287047
- Tłumacz:
- Barbara Bienias, Maria Frączek
Książka Keith’a Johnstone’a – angielskiego reżysera, pisarza i instruktora teatralnego, jednego z największych autorytetów w dziedzinie improwizacji, jest adresowana do szerokiego grona odbiorców: to wszyscy ci, którzy w pracy poszukują kreatywności, a w życiu – spontaniczności.
Nie jest ona podręcznikiem dla aktorów ani poradnikiem, jak aktorem zostać. Nie dotyczy żadnych konkretnych zawodowych umiejętności, nie zdradza tajników profesji. Ale może być dla adeptów aktorstwa impulsem do uruchomienia w sobie twórczej dyspozycji, wyzbycia się zahamowań i lęku przed oceną. Może być również wielką pomocą dla tych aktorów, którzy próbują zarazić teatrem nieprofesjonalistów: daje ona gotowe, skuteczne scenariusze, jak odkryć przed nimi cudowny świat teatralnej zabawy.
Kup Impro. Spontaniczne kreowanie świata w ulubionej księgarni
W naszej porównywarce znajdziesz książki, e-booki i audiobooki z najpopularniejszych księgarń internetowych. Niektórzy partnerzy przygotowują dla użytkowników naszego serwisu specjalne rabaty, dlatego warto kupować książki przez lubimyczytać.pl. Oferty są prezentowane w trzech kategoriach: „Oferta dnia” (promocje partnerów),„Polecane księgarnie” (sprawdzeni partnerzy handlowi, z którymi współpracujemy na podstawie umów) oraz „Pozostałe”. W każdej kategorii kolejność prezentacji zależy od ceny produktu przekazanej przez księgarnie lub dostawcę porównywarki. Lubimyczytać.pl nie prowadzi sprzedaży i nie uczestniczy w procesie zakupowym po przekierowaniu na stronę sklepu. Mimo że dokładamy starań, aby wszystkie linki i informacje były aktualne, nie mamy wpływu na ewentualne nieścisłości cenowe, błędne przekierowania lub zmiany w ofertach księgarni. Jeśli zauważysz nieprawidłowość, prosimy o zgłoszenie jej na adres: admin@lubimyczytac.pl. Dzięki Twojej informacji możemy jeszcze lepiej dbać o jakość działania naszej porównywarki.
Oceny książki Impro. Spontaniczne kreowanie świata
Poznaj innych czytelników
34 użytkowników ma tytuł Impro. Spontaniczne kreowanie świata na półkach głównych- Chcę przeczytać 30
- Przeczytane 3
- Teraz czytam 1
- Posiadam 2
- 1. 1. Poradniki 1
- 4. 5. Dodane: 2k21 1
- 2017 1
- Interpersonalne 1
- 1. 3. Komunikacja 1



































OPINIE i DYSKUSJE o książce Impro. Spontaniczne kreowanie świata