W pogoni za Pancho Villą. Ostatnia legenda Dzikiego Zachodu

Biografie Postacie historyczne Dziki Zachód
biografia, autobiografia, pamiętnik
9788311151949
Biografie Postacie historyczne Dziki Zachód

Po przeczytaniu "Syna", gdzie poruszony jest wątek konfliktu amerykańsko-meksykańskiego na początku XX wieku, byłem żywo zainteresowany tym okresem. Oczywiście tak krótka pozycja nie wyczerpuje tematu, ale w tej niepozornej książce jest wiele ciekawych i cennych informacji, i jak na taką niszową pozycję bogaty zbiór fotografii. Ponadto, w opisanym akurat na kartach książki...

• Do kupienia
  • 2017