A Song for Quiet

Okładka książki A Song for Quiet
Cassandra Khaw Wydawnictwo: tor.com Cykl: Persons Non Grata (tom 2) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Persons Non Grata (tom 2)
tor.com
2017-08-27
Data 1. wydania:
2017-08-27
angielski
Lovecraft horror rasizm blues jazz muzyk

Okładka książki Not So Stories Joseph Elliott-Coleman, Raymond Gates, Stewart Hotston, Adiwijaya Iskandar, Georgina Kamsika, Cassandra Khaw, Paul Krueger, David Thomas Moore, Tauriq Moosa, Jeannette Ng, Ali Nouraei, Wayne Santos, Nikesh Shukla, Zedeck Siew, Achala Upendran
Ocena 0,0
Not So Stories Joseph Elliott-Cole...