Pościg

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Jakoś nie specjalnie mnie wciągnęła

Jakoś nie specjalnie mnie wciągnęła

Cudowna książka dla fanów "Spirit Animals"!

Wspaniała!!!

Emocjonująca! Wartka akcja, no i niezwykle trafny tytuł.

Książka zaczyna się w momencie w którym głównego bohatera Czipa próbują uśpić. Czip jednak nie jest jednak zwykłym psem (w końcu ma w głowie cały komputer!). Podstępem wypluwa tabletkę, która miała go zabić i ucieka z laboratorium.
Tu zaczyna się szalona przygoda i jednocześnie misja Czipa. Musi odnaleźć pewnego chłopca, któremu grozi niebezpieczeństwo...

Książka jest bardzo ciekawa i bardzo emocjonująca! Wczułam się w przygodę Czipa.
Miejscami jest dosyć brutalna.

Jest tylko jeden minus. W momencie gdy najlepszy przyjaciel okazuje się wrogiem, nagle napis CIĄG DALSZY NASTĄPI. I koniec! Jest jeszcze fragment następnego tomu, ale to jeszcze bardziej rozbudza ciekawość;)

Na pewno z niecierpliwością będę wyczekiwać następnej części.

GORĄCO POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cudowna książka dla fanów "Spirit Animals"!

Wspaniała!!!

Emocjonująca! Wartka akcja, no i niezwykle trafny tytuł.

Tu zaczyna się szalona...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Super