Anatomia człowieka 1 /Anatomia ogólna, kości, stawy i wiązadła, mięśnie Tom 1

Adam BochenekMichał Reicher Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich zdrowie, medycyna
2019-01-01
9788320038460
Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
zdrowie, medycyna
9788320038460

Jeśli chodzi o tom I, to nauka kości i stawów z Pituchowej znacznie przyjemniejsza. Bochen jest szczegółowy i rozwodzi się nad ewolucją troszeczkę. Natomiast powłoka, mięśnie jak najbardziej, bo w przeciwieństwie do Pituchowej są informacje o topografii. Nadal jednak jest dość nieczytelny.

Na półkach: , , , ,

Zanim zaczęłam studiować medycynę, postanowiłam zacząć czytać Bochenka od początku. Doszłam do wniosku, że książki naukowe są znakomitym lekiem na bezsenność, no ale czytałam wtedy tylko wstęp. :) Pewnie bardziej bym go doceniła po zakończeniu kursu anatomii.

Gruba księga. Trzeba przyznać, że chociaż mało komu chciało się czytać to w całości, to w razie nieścisłości czy...

Dyskusje

• Studia