Najtwardsza waluta świata, czyli dlaczego warto inwestować w złoto

Okładka książki Najtwardsza waluta świata, czyli dlaczego warto inwestować w złoto
James Rickards Wydawnictwo: Onepress biznes, finanse
biznes, finanse
The New Case for Gold
Onepress
2016-11-14
2016-11-14
ekonomia finanse gospodarka złoto

Kolejna pozycja przekonująca nas, że warto mieś w swoim zdywersyfikowanym portfelu złoto.

Krótka, ale treściwa książka o wyższości złota i innych kruszców nad pieniądzem fiducjarnym.

Jednym słowem wow. Przystępnie wyjaśnione zależności między "papierem" a złotem. Dlaczego FED winien już dawno ogłosić niewypłacalność choć tego jeszcze nie zrobił? W jakich granicach należałoby wycenić złoto by oddać prawdziwą jego wartość? Na te i inne pytani odpowiedź w niniejszej pozycji. Ponadto polecam przeczytać pozostałe książki tego autora.

Obowiązkowa lektura dla tych co planują inwestować w złoto w formie papierowej (elektronicznej). Interesująca pozycja dla wszystkich pragnących chronić swoje oszczędności.

Dodaj cytat z książki Najtwardsza waluta świata, czyli dlaczego warto inwestować w złoto