Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę

Okładka książki Wielcy z wyboru Jim Collins, Morten Hansen
Wielcy z wyboru Jim Collins, Morten...
Okładka książki Handlowanie to gra. Od namawiania i żebrania do zaspokojenia potrzeb klienta Jerzy Gut, Wojciech Haman
Handlowanie to... Jerzy Gut, Wojciech...
Okładka książki Dotyk Midasa - Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie. Donald J. Trump, Robert Toru Kiyosaki
Dotyk Midasa -... Donald J. Trump, Ro...

Strasznie droga ksiazka papierowa, ale skusilem sie na wersje elektroniczna. Szczerze mowiac z poczatku bylem nieco sceptyczny, ale w srodku znalazlem dzialajace i konkretne porady. Bardzo rzetelny poradnik.
Na + darmowy gratis, ktory autor dorzuca do ebooka

Na + darmowy gratis, ktory autor dorzuca do ebooka

Totalne nieporozumienie a pozytywne opinie chyba wykupione - niestety zachęcona nimi wydałam 47 zł na e-booka z tymi "mądrościami". Książka ma ok. 100 stron, i dzięki jej przeczytaniu można dowiedzieć się m.in. że należy oszczędzać, pieniądze można pożyczyć od rodziców lub przyjaciół a kredyty w bankach są nieopłacalne (serio?!). Książka powstała po to, by zareklamować stronę internetową Autora. Jeśli myślicie, że dowiecie się z niej szczegółów i konkretów, dowiecie się owszem, ale jak wykupicie pakiet kursów dostępnych na nachalnie i wielokrotnie wspominanej w książce stronie www. Książka sama w sobie nie zawiera konkretów, ma tylko zachęcić czytelnika do wykupienia kursu - i to pewnie on zawiera obiecaną "tajemną wiedzę". Szkoda czasu i pieniędzy, na szczęście dostałam zadeklarowany przez Autora zwrot kosztów - tyle na plus.

Po wielu bataliach i godzinach szperania po internecie w końcu trafiłem na profesjonalne rady i konkretne instrukcje jak zdobyć tą 0% pożyczkę na blisko 100 tys. zł z BGK.

Dziś już mogę powiedzieć, że mój wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Sekrety 12 sposobów... to naprawdę arcydzieło stąd 10tka dla autora :) Szczerze polecam każdemu kto poważnie myśli swojej przyszłości

Jedna z lepszych ksiazek ktore czytalem o finansowaniu biznesu. Duzy + dla autora ze zaktualizowal cala tresc do roku 2019. Musze przyznac bardzo wartosciowa lektura

Świetna pozycja! Żądna wiedzy postanowiłam skorzystać z 30-dniowego kursu, o którym to autor pisał w książce i na który daje każdemu czytelnikowi 30-dniową gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy i jestem zachwycona, bo udało mi się zdobyć 75 000 zł bezzwrotnej dotacji!!! Sama w to do dziś nie wierzę.

Książka 9/10, kurs o zaawansowanej wiedzy 10/10 :) Mogę z całego serca polecić Oskara. Po prostu dziękuję <3

Książka 9/10, kurs o zaawansowanej wiedzy 10/10 :) Mogę z całego...

Naprawde bardzo wartosciowa ksiazka! Szczegolnie autor bardzo precyzyjnie opisal ten sposob jak dostac ta bezzwrotna dotacje na start firmy. Daje 10czke bo i mnie udalo sie zdobyc rowniutko 26 200 zł z PUP wlasnie dzieki tej lekturce :))

okładka: 5/10
treść w środku: 10/10