Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę

Oskar Jażdżyk
2016-11-27
2016-11-27
9788394681906
biznes pieniądze startup firma kapitał start rozwój 12 sposobów jak zdobyć pieniądze

Okładka książki Allegro. Jak marzenia zmieniać w pieniądze Wojciech Kyciak, Jerzy Ronkiewicz
Ocena 7,1
Allegro. Jak m... Wojciech Kyciak, Je...
Okładka książki Dotyk Midasa - Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy się bogacą, a większość nie. Donald J. Trump, Robert Toru Kiyosaki
Ocena 7,5
Dotyk Midasa -... Donald J. Trump, Ro...

Strasznie droga ksiazka papierowa, ale skusilem sie na wersje elektroniczna. Szczerze mowiac z poczatku bylem nieco sceptyczny, ale w srodku znalazlem dzialajace i konkretne porady. Bardzo rzetelny poradnik.
Na + darmowy gratis, ktory autor dorzuca do ebooka

Na + darmowy gratis, ktory autor dorzuca do ebooka

Totalne nieporozumienie a pozytywne opinie chyba wykupione - niestety zachęcona nimi wydałam 47 zł na e-booka z tymi "mądrościami". Książka ma ok. 100 stron, i dzięki jej przeczytaniu można dowiedzieć się m.in. że należy oszczędzać, pieniądze można pożyczyć od rodziców lub przyjaciół a kredyty w bankach są nieopłacalne (serio?!). Książka powstała po to, by zareklamować stronę internetową Autora. Jeśli myślicie, że dowiecie się z niej szczegółów i konkretów, dowiecie się owszem, ale jak wykupicie pakiet kursów dostępnych na nachalnie i wielokrotnie wspominanej w książce stronie www. Książka sama w sobie nie zawiera konkretów, ma tylko zachęcić czytelnika do wykupienia kursu - i to pewnie on zawiera obiecaną "tajemną wiedzę". Szkoda czasu i pieniędzy, na szczęście dostałam zadeklarowany przez Autora zwrot kosztów - tyle na plus.

Po wielu bataliach i godzinach szperania po internecie w końcu trafiłem na profesjonalne rady i konkretne instrukcje jak zdobyć tą 0% pożyczkę na blisko 100 tys. zł z BGK.

Dziś już mogę powiedzieć, że mój wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Sekrety 12 sposobów... to naprawdę arcydzieło stąd 10tka dla autora :) Szczerze polecam każdemu kto poważnie myśli swojej przyszłości

Świetna pozycja! Żądna wiedzy postanowiłam skorzystać z 30-dniowego kursu, o którym to autor pisał w książce i na który daje każdemu czytelnikowi 30-dniową gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy i jestem zachwycona, bo udało mi się zdobyć 75 000 zł bezzwrotnej dotacji!!! Sama w to do dziś nie wierzę.

Książka 9/10, kurs o zaawansowanej wiedzy 10/10 :) Mogę z całego serca polecić Oskara. Po prostu dziękuję <3

Książka 9/10, kurs o zaawansowanej wiedzy 10/10 :) Mogę z całego...

Po artykule https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/7-ksiazek-ktore-pomoga-rozwinac-wlasny-start-up-78275 stwierdzilem ze prezczytam ta pozycje i nie zaluje. Dobra ksiazka

Jedna z lepszych ksiazek ktore czytalem o finansowaniu biznesu. Duzy + dla autora ze zaktualizowal cala tresc do roku 2019. Musze przyznac bardzo wartosciowa lektura

Naprawde bardzo wartosciowa ksiazka! Szczegolnie autor bardzo precyzyjnie opisal ten sposob jak dostac ta bezzwrotna dotacje na start firmy. Daje 10czke bo i mnie udalo sie zdobyc rowniutko 26 200 zł z PUP wlasnie dzieki tej lekturce :))

okładka: 5/10
treść w środku: 10/10