Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę

Oskar Jażdżyk Wydawnictwo: Oskar Jażdżyk biznes, finanse
9788394681906
Oskar Jażdżyk
biznes pieniądze startup firma kapitał start rozwój 12 sposobów jak zdobyć pieniądze
biznes, finanse

treść w środku: 10/10
styl pisania autora: 9/10
aktualność wiedzy: 10/10

ogólna przydatność poradnika: 9/10

Strasznie droga ksiazka papierowa, ale skusilem sie na wersje elektroniczna. Szczerze mowiac z poczatku bylem nieco sceptyczny, ale w srodku znalazlem dzialajace i konkretne porady. Bardzo rzetelny poradnik.
Na + darmowy gratis, ktory autor dorzuca do ebooka

Totalne nieporozumienie a pozytywne opinie chyba wykupione - niestety zachęcona nimi wydałam 47 zł na e-booka z tymi "mądrościami". Książka ma ok. 100 stron, i dzięki jej przeczytaniu można dowiedzieć się m.in. że należy oszczędzać, pieniądze można pożyczyć od rodziców lub przyjaciół a kredyty w bankach są nieopłacalne (serio?!). Książka powstała po to, by zareklamować...

Po wielu bataliach i godzinach szperania po internecie w końcu trafiłem na profesjonalne rady i konkretne instrukcje jak zdobyć tą 0% pożyczkę na blisko 100 tys. zł z BGK.

Dziś już mogę powiedzieć, że mój wniosek został pozytywnie rozpatrzony. Sekrety 12 sposobów... to naprawdę arcydzieło stąd 10tka dla autora :) Szczerze polecam każdemu kto poważnie myśli swojej przyszłości

Naprawde bardzo wartosciowa ksiazka! Szczegolnie autor bardzo precyzyjnie opisal ten sposob jak dostac ta bezzwrotna dotacje na start firmy. Daje 10czke bo i mnie udalo sie zdobyc rowniutko 26 200 zł z PUP wlasnie dzieki tej lekturce :))

Jedna z lepszych ksiazek ktore czytalem o finansowaniu biznesu. Duzy + dla autora ze zaktualizowal cala tresc do roku 2019. Musze przyznac bardzo wartosciowa lektura

Świetna pozycja! Żądna wiedzy postanowiłam skorzystać z 30-dniowego kursu, o którym to autor pisał w książce i na który daje każdemu czytelnikowi 30-dniową gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy i jestem zachwycona, bo udało mi się zdobyć 75 000 zł bezzwrotnej dotacji!!! Sama w to do dziś nie wierzę.

Książka 9/10, kurs o zaawansowanej wiedzy 10/10 :) Mogę z całego...

Po artykule https://mambiznes.pl/wlasny-biznes/7-ksiazek-ktore-pomoga-rozwinac-wlasny-start-up-78275 stwierdzilem ze prezczytam ta pozycje i nie zaluje. Dobra ksiazka

Dyskusje

• Biznes