Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach

Okładka książki Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach Oskar Jażdżyk
Okładka książki Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach
Oskar Jażdżyk Wydawnictwo: Oskar Jażdżyk poradniki
poradniki
Sekrety 12 sposobów jak zarabiać na kryptowalutach
Oskar Jażdżyk
2020-06-19
2020-06-19
9788394681937
Oskar Jażdżyk Bitcoin biznes Blockchain finanse kryptowaluta kryptowaluty crypto krypto pieniądz waluty zarabianie w internecie

Dobra książka. Mimo że interesuję się kryptowalutami od kilku lat to znalazłem kilka informacji o których do tej pory nie słyszałem.

Średnia pozycja dla początkujących.
Przedstawia ogólne zarysy sposób zarabiania na krypto. Można traktować jako wstęp do dalszego poszukiwania wiedzy w oparciu o opisane punkty. Nie mogłem oprzeć się wrażeniu że książkę dało by się skondensowac do 30-40 stron max

Średnia pozycja dla początkujących.

Przekonały mnie opinie z allegro więc kupiłem tą książkę i się nie zawiodłem. Napisana prostym językiem, czyta się bardzo szybko i co najważniejsze znalazłem wiele znaczących wskazówek jak sobie dorobić. Dla mnie takie 8+

Dowiedzialem sie sporo ciekawych rzeczy z tej ksiazki. Sprawdzam, testuje. Narazie OK. Kolejna juz ksiazka o krypto w mojej biblioteczce

Specjalnie założyłam konto by ją ocenić. Ta książka to jedno wielkie rozczarowanie. Jest bardzo droga i dla osoby która na codzień korzysta z Internetu nic nie wnosząca. Sekrety jak serio zarobić na kryptowalutach autor podkreśla nie raz w książce że zdradzi na swoim płatnym kursie. Wiem że większość komentarzy jest pozytywna, ale w niczym nie pomaga ta książka… stracony czas i pieniądze, a szkoda bo czas poświęcony na czytanie książki mogłam wykorzystać na faktyczną naukę o kryptowalutach…

Dosłownie skarbnica praktycznej wiedzy! Książka Jażdżyka skutecznie pomogła mi zacząć zarabiać pierwsze pieniądze na krypto rynku.

Pomogła mi dobrze zainwestować większe pieniądze. Ponadczasowa wiedza.

Pomogła mi dobrze zainwestować większe pieniądze. Ponadczasowa wiedza.

Znalazłem to czego szukałem. Książka krótka i treściwa.

Znalazłem to czego szukałem. Książka krótka i treściwa.

To dzięki Jażdżykowi dowiedziałem się o wskaźnikach on-chain typu mvrv z-score, modelu stock-to-flow itd itd mógłbym wymieniać długo. Wstyd się przyznać, że o analityce glassnode do tej pory nie słyszałem. Dopiero ta książka otworzyła mi oczy i wskazała nowe możliwości.

sposrod 12 opisanych opcji zarobku jedynie do rozdzialu o miningu moglbym sie przyczepic bo troche za krotko i ogolnie ale cala reszta sposobow naprawde super wiedza z detalami pokazana na wielu przykladach. Ja wzialem caly pakiet takze te +3 sposoby bardzo na plus. Przydatna wiedza

• Krypto
  • Do kupienia