Lily Collins Wydawnictwo: HarperCollins biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski
HarperCollins
biografia, autobiografia, pamiętnik
angielski

Każdy fan Lily powinien przeczytać tę książkę - Lily otwiera się jak w rozmowie z bliskim przyjacielem i dowiadujemy się sporo o jej dzieciństwie :) A po przeczytaniu pozostawia po sobie same dobre vibes ♡

Świetna lektura. Aktorka opowiada o różnych momentach swego życia — swoich doświadczeniach, bliskich osobach. Pokazuje, że życie sław nie znaczy, iż żyją oni w bajce, w której niepewność nie istnieje. Daje też rady i wskazówki, które na pewno zainspirują wiele, zwłaszcza młodych dziewczyn.
Sławni ludzie mają moc przebicia. Mogą szokować, ale potrafią też inspirować. I to...

• Chcę w prezencie
  • Po angielsku