Kup teraz - 10 ofert w cenie od 18.56 zł do 24.11 zł

kolorowanka Świat Dysku
inne
Piotr W. Cholewa
kolorowanka Świat Dysku

Tutaj nie za bardzo ścisłym i odpowiednim wyda się sformułowanie "Przeczytane", bo jak tytuł mówi, jest to pozycja o nieco innym przeznaczeniu.

Ale jest za to ładnie wydana, a niewątpliwym plusikiem są kolorowe plansze koncepcyjne na końcu, pochodzące z różnych dzieł Terrego Pratchetta.
("Śmierć i kotek II" na przykład byłoby urokliwe na reprezentacyjnej ścianie każdego...

• Autor: Terry Pratchett
  • POSIADAM