Dziewczyna na posyłki

2005-01-01
13 min.

więcej Więcej

2030

Lekka, chwilami zabawna, niezobowiązująca,miło się czyta w drodze do pracy. Nie porywa, nie jest to arcydzieło, liczyłam na nieco więcej. Ale perypetie Corki, asystentki gwiazd można przeczytać kiedy nie chce się sięgać po coś wymagającego i wymagającego skupienia.

Dziewczyna na posyłki to kolejna książka, która stoi na honorowym miejscu, będącym półką z moimi ulubionymi książkami. Jest zabawna, przyjemnie i szybko się ją czyta. Pokazuje ile tak naprawdę są warte gwiazdy z Hollywood.

Świetnie napisana, z dużą dozą humoru.

Niezobowiązująca, przezabawna książka ukazująca słodko-gorzki świat gwiazd Hollywood, ich kaprysy i wymagania. Szkoda tylko, że zakończenie było tak tajemnicze, że chciałam czytać dalej.

Przeczytałam. Ale tylko połowę. Trudno mi ostatnio znaleźć książkę, która mnie zachwyci, a przynajmniej nie pozwoli się oderwać. Tą czytałam rano przy śniadaniu, a że śniadania długiego i obfitego nie mam to udawało się przeczytać może z pół strony. Na więcej nie mam ochoty.
Skusiłam się na nią za sprawą jakiejś opinii na blogu, zaznaczyłam do przeczytania i dłużej już na...

• Chcę w prezencie
  • Czytadła/Literatura kobieca
  • Do przeczytania
  • Sprzedam / wymienię: książki
  • Przeczytane 2013
  • W bibliotece
  • 52 książki (2011)

Dodaj cytat z książki Dziewczyna na posyłki