Fantasy of Frost

Kelly St. Clare Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Tainted Accords (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
1942574142
CreateSpace Independent Publishing Platform
arystokracja dwór królewski romans magia
Fantasy of Frost
The Tainted Accords (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
1942574142
arystokracja dwór królewski romans magia

Lekkie czytadło.
Mamy tu bardzo ciekawy i nietypowy świat (tudzież dwa światy: świat niewyobrażalnych upałów z ludźmi o introwertycznej naturze i świat przenikliwego chłodu zamieszkany przez ekstremalnych ekstrawertyków), chociaż muszę powiedzieć, że początkowo miałam trochę problem zrozumieć jak działają niektóre rzeczy.
Główna bohaterka, choć młoda, jest wyjątkowo...

• YA przeczytać
  • Lista 2018