Skulduggery Pleasant: Kingdom of the Wicked

Okładka książki Skulduggery Pleasant: Kingdom of the Wicked
Derek Landy Wydawnictwo: HarperCollins Cykl: Skulduggery Pleasant (tom 7) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Skulduggery Pleasant (tom 7)
HarperCollins
2012-01-01
Data 1. wydania:
2012-01-01
angielski

Sięgnąłem po książkę, aby trochę zbliżyć się z językiem Angielskim, a była to jedyna książka z serii, dostępna na półce. Bardzo mi się spodobał i od razu zacząłem szukać księgarni językowej, aby zakupić pierwsze dwie części. Jeżeli ktoś szuka luźnej lektury i dawki dobrego humoru, to bardzo polecam.

Dodaj cytat z książki Skulduggery Pleasant: Kingdom of the Wicked