Strzał

Adam Nasielski Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Cykl autorski Adama Nasielskiego kryminał, sensacja, thriller
Wydawnictwo CM
Adam Nasielski Ciekawe Miejsca CM Cykl autorski Adama Nasielskiego Londyn powieść szpiegowska Strzał
kryminał, sensacja, thriller
Cykl autorski Adama Nasielskiego

Wirtuozerskie połączenie brytyjskiej elegancji z nutką francuskiego szyku. Tej powieści się nie czyta, a pożera z niecierpliwością każdą stronę!

Pierwsza książka Adama Nasielskiego, podseria "W pogoni za błękitnym traktatem". Sensacyjna akcja powieści przypomina Edgara Wallace'a.

Londyn. Lata dwudzieste ubiegłego wieku. Brytyjska stolica jest miejscem, w którym krzyżują się interesy organizacji szpiegowskich z wielu krajów świata. W ministerstwie spraw zagranicznych giną tajne dokumenty, nie brakuje szpiegów także w gmachu stołecznej policji. Kiedy nocą na ulicach Londynu pewien młody człowiek – Jerry przez pomyłkę zabija tajemniczego mężczyznę, nie...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Strzał