Strzał

Okładka książki Strzał
Adam Nasielski Wydawnictwo: Wydawnictwo CM Seria: Cykl autorski Adama Nasielskiego kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Cykl autorski Adama Nasielskiego
Wydawnictwo CM
2015-05-01
2015-05-01
Adam Nasielski Ciekawe Miejsca CM Cykl autorski Adama Nasielskiego Londyn powieść szpiegowska Strzał

więcej Więcej

Wirtuozerskie połączenie brytyjskiej elegancji z nutką francuskiego szyku. Tej powieści się nie czyta, a pożera z niecierpliwością każdą stronę!

Pierwsza książka Adama Nasielskiego, podseria "W pogoni za błękitnym traktatem". Sensacyjna akcja powieści przypomina Edgara Wallace'a.

Londyn. Lata dwudzieste ubiegłego wieku. Brytyjska stolica jest miejscem, w którym krzyżują się interesy organizacji szpiegowskich z wielu krajów świata. W ministerstwie spraw zagranicznych giną tajne dokumenty, nie brakuje szpiegów także w gmachu stołecznej policji. Kiedy nocą na ulicach Londynu pewien młody człowiek – Jerry przez pomyłkę zabija tajemniczego mężczyznę, nie...

Dodaj cytat z książki Strzał