Polska politologia w obliczu wyzwań nauki cyfrowej

Okładka książki Polska politologia w obliczu wyzwań nauki cyfrowej
Radosław FellnerPrzemysław Żukiewicz Wydawnictwo: Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Polska politologia w obliczu wyzwań nauki cyfrowej
Instytut Politologii Uniwersytetu Wrocławskiego
2015-11-30
2015-11-30
politologia polityka nauka

Godna uwagi książka nie tylko dla politologów, ale także dla innych przedstawicieli nauk społecznych.

Dodaj cytat z książki Polska politologia w obliczu wyzwań nauki cyfrowej