Doktor Hania Humorek

Megan McDonald Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Hania Humorek (tom 5) literatura dziecięca
Doctor Judy Moody
literatura dziecięca
2011-02-21
Aldona Możdżyńska-Biała
Hania Humorek doktor eksperyment

Świetna i zabawna książka. Według mnie jedna z lepszych z tej serii.

Super książka Hani, humorystyczna oraz ciekawa. Przygody wspaniałej pani doktor lalek są idealną książką również dla Ciebie!

Hania Humorek to uczennica klasy trzeciej, ciekawa świata pannica marząca o zostaniu lekarzem i złożeniu prawdziwej "przysięgi Hipopotama". Panna Hanna uwielbia udawać chorobę i płakać, iż zachorowała, dokuczać bratu i cierpliwie się nim opiekować, uczyć się i opuszczać lekcje - zatem jest dokładnie tak przewidywalna jak każda kilkulatka:-)
Cały tom oscyluje wokół medycyny...

Kisiążkę przeczytałam jakis czas temu pomimo, że jest ona dla mołodszych osób uważam, że jest naprawde fajna książką. Opowiada o naprawdę ciekawej osobie i jej życiu Hania jest bardzo orginalną i wesołą osobom. Uważam, że kisążka jest naprawdę wporządku ^^

Książka przeczytana nie przeze mnie ale moją 10-letnią córkę. Jak cała seria fajne opowiadania, w sam raz dla zachęcenie kilkulatka do czytania - u mojej córki podziałało to kolejny tomik i kolejne już czekają. Polecam dla dziewczynek. Rozbrykana dziewczynka i jej przyjaciele mają całkiem zwyczajne ale i niezwyczajne przygody. Taki Mikołajek dla dziewczynek.

Nie przeczytałam! Jestem w połowie książki bo mi się nie spodobała w połowie :P

Podobno sklonowano kiedyś owce.

Najlepsza książka mojego dzieciństwa! Nie było dnia bez Hani Humorek :)

Bylo nawet fajne,ale byly lepsze.

Polecam wszystkim młodszym molom książkowym :)

• Dzieciństwo
  • Z biblioteki