Autobiografia, w której decydujesz ty

Okładka książki Autobiografia, w której decydujesz ty Neil Patrick Harris
Okładka książki Autobiografia, w której decydujesz ty
Neil Patrick Harris Wydawnictwo: Laurum biografia, autobiografia, pamiętnik
Choose Your Own Autobiography
Laurum
2016-03-16
2016-03-16
Bartosz Sałbut

Bardzo zabawna, fajnie się czyta - zupełnie poza schematem. :)

Bardzo zabawna, fajnie się czyta - zupełnie poza schematem. :)

Kupiłam tę książkę głównie ze względu na formę "Ty decydujesz", ale jednak nie jest to dla mnie. Lubię przeczytać książkę od początku do końca, a tu po zakończeniu wertowałam ją i szukałam fragmentów, na które nie udało mi się trafić podczas moich wyborów, było to męczące, a czytanie książki powinno odprężać, co "najlepsze" fragmenty, na które nie trafiłam opowiadały o całkiem ważnych wydarzeniach w jego życiu. Jednakże biografia jest bardzo ciekawa i gdyby była napisana ciągiem to oceniłabym tę pozycję wyżej. Za treść 8, ale za formę 5 - średnia 6,5 ;)

Jedyny ciekawy fragment to ten o serialu Jak poznałem waszą matkę, dla fanów serialu polecam. Poza tym kilka śmiesznych momentów ale ogólnie ksiązką słaba i nudna, pomysł na formę ciekawy ale w tym przypadku moim zdaniem nie wypalił

Znając Neila Patricka Harrisa tylko i wyłącznie ze ,,Smerfów" i nie wiedząc o nim kompletnie nic- przeczytanie ,,Autobiografii, w której decydujesz ty" było bardzo dobrym pomysłem. Sama forma była bardzo ciekawa!!!

,, O Neilu Patricku Harrisie nie wiedziałam wiele, właściwie moje pojęcie o nim było całkowicie znikome. Bardzo spodobał mi się sposób, w jaki ta biografia została napisana. Nie były to po prostu strony zapełnione nudnymi i obszernymi opisami jednego wydarzenia, a strony wypełnione grą i interaktywnością z czytelnikiem. "

Momentami zabawna...

Momentami zabawna...

Książka rewelacyjna szczególnie ze względu na formę. Chociaż nie jest to innowacyjny pomysł jeśli chodzi o 'konstrukcję' treści, to jako biografia zdecydowanie robi wrażenie! Nareszcie ktoś - nie taki w końcu zwykły ktoś - zrobił coś wyjątkowego!
Po treści autobiografii w większości da się wyczuć, co jest fantazją autora, a co rzeczywistością, ale dla ludzi chcących poznać historię życia Neila Patricka Harrisa może być rozczarowująca. Jeżeli ktoś już co nieco wie o jego życiu i nastawia się głównie na poznanie lepiej jego wyobraźni, obejrzał już wszystko, co da się obejrzeć, a nadal ma niedosyt jego poczucia humoru, to jest to dobrym uzupełnieniem.

dobra zabawa i genialna historia - zdecydowanie polecam :)

dobra zabawa i genialna historia - zdecydowanie polecam :)

Trochę się zawiodłam.

• Biografie
  • 2016
  • W prawdziwej biblioteczce
  • 2016

Dodaj cytat z książki Autobiografia, w której decydujesz ty