Własna droga

Lauren Brooke Cykl: Heartland (tom 3)
literatura piękna 168 str.
Breaking free

Wydawnictwo Dolnośląskie
literatura piękna
konie

Kup książkę

Heartland to schronisko dla koni, wtulone między wzgórza Virginii, ale i coś więcej . To miejsce jedyne w swoim rodzaju - gdzie leczone są blizny przeszłości, gdzie przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom.

Po raz kolejny autorka przeprowadziła w doskonały sposób fabułę o właścicielkach i ich stadninie koni. Książka napisana w piękny i bardzo prosty sposób. Czytając ją ma się chęć czytać nieustannie, co też powoduje szybkość czytania. Chęć dowiedzenia się kolejnej historii. W żadnym razie nie jest to monotonia. Akcja jest żywa i wciąż coś się dzieje.

Ciepła, wzruszająca seria. Dla ludzi kochających konie, lub ich nienawidzących, dla dzieci, młodzieży i dla całkiem dorosłych. Godna polecenia seria, którą szybko się przeczyta, ale nigdy nie zapomni.

Po dłuższej przerwie postanowiłam wrócić do Heartlandu. Trzecia część to również szybkie czytadełko, dobre, żeby na chwilę oderwać się od świata rzeczywistego i wejść w świat koni. A przykład Bajki pokazuje, że do zwierząt zawsze należy podchodzić z miłością, delikatnością, cierpliwością i że należy ich słuchać.

Kocham tą serię <3

Następna część Heartlandu zaskoczyła mnie i to bardzo, dostarczyła wzruszeń, emocji mocnych, świetna fabuła..piękne konie, a też zasmuciła mnie historia Pegaza chorego konia bardzo cierpiałam, smutna byłam jak zachorował Amy próbowała go uratować a nie było już ratunku dla niego.
Wzruszająca, przepiękna książka pochłonęłam szybko cudowna, ciepła historia przeczytałam bardzo...

Świetna seria

Piękna książka.

Wspaniała, polecam

Amy wciąż ma trudności z prowadzeniem Heartlandu. Nie może dogadać się z siostrą, martwi ją też stan Pegaza. Jedyne co może zrobić to pomóc Bajce - klaczy należącej do znanej mistrzyni skoków. Czy uda jej się ocalić schronisko?

1 052
  • Chcę w prezencie
  • Heartland
  • Konie
  • 2013
  • Młodzieżowe
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Własna droga