Własna droga

Okładka książki Własna droga Lauren Brooke
Okładka książki Własna droga
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 3) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Heartland (tom 3)
Wydawnictwo Dolnośląskie
2013-04-03
2013-04-03
Donata Olejnik

Heartland to schronisko dla koni, wtulone między wzgórza Virginii, ale i coś więcej . To miejsce jedyne w swoim rodzaju - gdzie leczone są blizny przeszłości, gdzie przerażone i źle traktowane konie uczą się od nowa ufać ludziom.

Po raz kolejny autorka przeprowadziła w doskonały sposób fabułę o właścicielkach i ich stadninie koni. Książka napisana w piękny i bardzo prosty sposób. Czytając ją ma się chęć czytać nieustannie, co też powoduje szybkość czytania. Chęć dowiedzenia się kolejnej historii. W żadnym razie nie jest to monotonia. Akcja jest żywa i wciąż coś się dzieje.

Ciepła, wzruszająca seria. Dla ludzi kochających konie, lub ich nienawidzących, dla dzieci, młodzieży i dla całkiem dorosłych. Godna polecenia seria, którą szybko się przeczyta, ale nigdy nie zapomni.

Po dłuższej przerwie postanowiłam wrócić do Heartlandu. Trzecia część to również szybkie czytadełko, dobre, żeby na chwilę oderwać się od świata rzeczywistego i wejść w świat koni. A przykład Bajki pokazuje, że do zwierząt zawsze należy podchodzić z miłością, delikatnością, cierpliwością i że należy ich słuchać.

Następna część Heartlandu zaskoczyła mnie i to bardzo, dostarczyła wzruszeń, emocji mocnych, świetna fabuła..piękne konie, a też zasmuciła mnie historia Pegaza chorego konia bardzo cierpiałam, smutna byłam jak zachorował Amy próbowała go uratować a nie było już ratunku dla niego.
Wzruszająca, przepiękna książka pochłonęłam szybko cudowna, ciepła historia przeczytałam bardzo chętnie.
Jeszcze będę czytać dalsze losy Amy seria jest wyjątkowa napisana z sercem, miłością do Koni!!!
Polecam bardzo!!!

Świetna seria

Świetna seria

Piękna książka.

Piękna książka.

Wspaniała, polecam

Wspaniała, polecam

Genialna książka! Bardzo chwyta za serce, w wielu momentach chciało mi się płakać. Niezwykle mocno wzruszyła mnie historia Pegaza. Polecam książkę zwłaszcza tym, którzy są miłośnikami koni.

Uwielbiam wszystkie książki z tej serii!!! A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam każdą książkę z serii Heartland!

Opis znajdziecie przy HEARTLAND "Trudne decyzje"

Opis znajdziecie przy HEARTLAND "Trudne decyzje"

• Heartland
  • Konie
  • Młodzieżowe

Dodaj cytat z książki Własna droga