One Love. One Direction

Amber
2014-09-16
2014-09-16
Błażej Niedziński

Książkę przeczytałam w jeden wieczór. Sądzę, że sposób pisania i sama akcja bardzo wciąga i nie możemy się od niej oderwać. Przyzwyczaiłam się do bohaterów i przeżywałam wszystko razem z nimi. Akcja cały czas się zagęszcza, nie ma chwili nudy czy zbędnych opisów. Jedynie zakończenie pozostawiło lekki niedosyt. Jest ono na pewno zaskakujące i inne niż większość książek. Nie spodziewałam się takiego zwrotu akcji. Serdecznie polecam każdej fance One Direction! #teamHarry

Książka naprawdę wciągająca, jednak zakończenie... No sami musicie to przeczytać!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Mimo, że za One Direction nie przepadam, to książka mi się bardzo spodobała.
Uważam, że książka jest niedokładnie opisana z tyłu, ponieważ kiedy przeanalizowałam treść sądziłam, że książka będzie opowiedziana przez Megan w 1 osobie. Myliłam się. Została napisana w 3 osobie i na dodatek najwięcej było napisane o Mapy, czego się nie spodziewałam.
Byłam zbulwersowana, kiedy na końcu książki dowiedziałam się, że ta historia jest tylko opowiadaniem na konkurs. Prawie się poryczałam. Powodem mojej powodzi łez było to, że Mapy i Megan tak naprawdę nie mają chłopaków!!! Szok!!! :)

Mimo, że za One Direction nie przepadam, to książka mi się bardzo spodobała.
Byłam zbulwersowana, kiedy na...

Bardzo zabawna książka. Idealna do tego, żeby odprężyć się po tygodniu szkoły i trochę się pośmiać. Właściwie czytając ''One Love. One Direction'' chichotałam niemal bez przerwy. Czasami przydają się książki do 'odmóżdżenia', nie skłaniająca do głębszych przemyśleń, nic ambitnego, po prostu rozrywka. Myślę, że książka jest wyłącznie dla fanek zespołu i nie spodoba się nikomu innemu. Niemniej jednak książka zasłużenie otrzymuje ode mnie ocenę 'dobrą', czyli 6/10 gwiazdek dzięki wartkiej akcji, zabawnym dialogom i świetnie wykreowanym postaciom, w szczególności Mapy, której osoba wzbudziła moją ogromną sympatię.

Zacznę od tego, że jest to zabawna, intrygująca i ciekawa opowieść dla dziewczyn - fanek one direction. Można w niej zobaczyc oczami wyobraźni, co mogłoby się przydarzyć i zmienić nasze zycie o sto osiemdziesiąt stopni. Megan i Mapy to swoje przeciwieństwa, ale są najlepszymi przyjaciółkami. Megan - fanka one direction, a jej ulubieńcem jest Niall, Megan - dziewczyna sluchajaca zespołów z lat mniej wiecej osiemdziesiątych. Są wakacje... Obydwie mają prace - Megan pracuje w pralni, a Mapy w rodzinnej restauracji. Mają wspólnego przyjaciela Hugo, który zawsze je wspiera i daje świetne porady. Z dnia na dzien ich życia się zmieniają, a zakończenie jest zaskakujące. Fabuła nie wciągnęła mnie od razu, lecz powieść bardzo mi się podobała i polecam wszystkim fankom One Direction!

• Znalazły nowy dom ^^
  • 2016