Ogród kości

kryminał, sensacja, thriller
Jerzy Żebrowski
zwłoki zbrodnia znalezisko kości

Świetna. Zdecydowanie godna polecenia

Znam twórczość Tess Gerritsen od dawna. Biorąc książkę do ręki wiedziałem, że znajdę w niej morderstwo, krew i tajemnice, ale nie spodziewałem się romansu i rewelacyjnie opowiedzianej romantycznej historii. Bardzo dobra książka, polecam każdemu!

Cudooowna!!!!! Gdyby można było, dałabym 20 gwiazdek! 🤗 Nie często spotykam się z książką, po przeczytaniu której, ronię łzę i czuję żal, że to już koniec....Ta historia jest tak wspaniale napisana, że momentami "przenosiłam się" w ten 1830 rok 😉 Rozdziały współczesne są również fajne, ale te sprzed 200 lat niesamowite. POLECAM!!!!!!

Warto było poświęcić czas na zapoznanie się z treścią tej książki. Mimo niezbyt dobrego samopoczucia, przeczytanie jej zajęło mi zaledwie kilka dni, co świadczy o tym, że czytając chce się ciągle więcej.
Losy żyjącej na początku XIXw Rose Connolly, w niespodziewany sposób po ponad 100 latach wkraczają w życie Julii. Zagadka, jaką dla świeżo upieczonej rozwódki stanowią...

To lubię! Historia współczesna spleciona z dawnymi realiami medycyny. Dobre tempo, zgrabna intryga. Połykałem!

Książka trafiła do pewnie zupełnie przypadkowo, ale nie przypadkowo zostanie ze mną na dłużej.

Kryminały są czymś, co potrafi mnie pochłonąć całkowicie. "Ogród kości" nie był żadnym wyjątkiem. Historia pisana z dwóch perspektyw wydawała się nie do ogarnięcia, ale to tylko pozory. Tak naprawdę, bardziej wczułam się w historię bohaterów roku 1830 i żal było wracać do...

Rewelacyjna książka! Czytałam z zapartym tchem ciekawa dlaszych losów a i tak nigdy bym się nie domyśliła zakończenia. Plusem jest jeszcze to, że zawierała autentyczne fragmenty historii.

Jedna z lepszych z tej serii. Mimo, że nie znajdziemy w niej głównej bohaterki Rizzoli i tylko mały epizod z Isles to całość opowiadania to pięknie snuta historia przeplatana okrutnym złem. Z wielką przyjemnością czytałam dzieje z dawnej epoki pięknej i rezolutnej Rose oraz studentów medycyny. To jak nauka medycyny dopiero stawiała swe kroki w lecznictwie i chorobach....

Zaskakująca... Autorka wprowadziła nas w świat XIX wieku. Inna, ale godna polecenia.

Uwielbiam książki Tess.
Jestem położną i tą pozycję właśnie tego powodu czytało mi się tak dobrze.
Akcja płynnie posuwa się do przodu, ciekawe zakończenie.
Nie mam zastrzeżeń. Bardzo polecam!

Dyskusje

5 413