Polki. Spełnione Profesjonalistki, Rodzinne Panie Domu czy Obywatelki Świata?

Okładka książki Polki. Spełnione Profesjonalistki, Rodzinne Panie Domu czy Obywatelki Świata?
Dominika MaisonKatarzyna Pawlikowska Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego popularnonaukowa
popularnonaukowa
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
2014-01-01
2014-01-01

Okładka książki Psychologia konsumenta Dominika Maison, Katarzyna Stasiuk
Ocena 7,6
Psychologia ko... Dominika Maison, Ka...
Okładka książki W stronę podmiotowości. O emocjonalności, tożsamości, dobrych uczynkach i pożytkach płynących z porannego wstawania Dorota Karwowska, Dominika Maison, Rafał Ohme, Anna Szuster
Ocena 0,0
W stronę podmi... Dorota Karwowska, D...