rozwiń zwiń

Biały Kruk
2015-06-19
2015-06-19
felieton publicystyka esej polityka Polska Solidarność stan wojenny satyra

Okładka książki W sieci, nr 22/2014 Jan Pietrzak, Piotr Zaremba, Stanisław Żaryn
Ocena 1,0
W sieci, nr 22... Jan Pietrzak, Piotr...
Okładka książki Jan Pietrzak - człowiek z kabaretu Andrzej Niziołek, Jan Pietrzak
Ocena 7,0
Jan Pietrzak -... Andrzej Niziołek, J...

2003
1989

Kupiłem tę książkę dla Pietrzaka. Sama treść to jednak tylko przypomnienie czytanych wcześniej felietonów.

Dodaj cytat z książki Śmiech i złość