Budowa Chińskiego Muru i inne nowele

literatura piękna
1996-01-01
1996-01-01
Roman Karst, Alfred Kowalkowski

Spora walka, niestety. Uwielbiam Kafke i jestem jego wielkim fanem, jego 3 powieści to dla mnie arcydzieła literatury światowej. Z tym większym bólem wystawić muszę taką ocenę za ten zbiór opowiadań bowiem ból jaki towarzyszył czytaniu większości z nich był niestety spory. Po sam zbiór sięgnąć warto bo szczęśliwie zawiera kilka perełek takich jak Opis Walki, Olbrzymi Kret...

10/10 Schron
9/10 Olbrzymi kret