Era Mroku

Bartosz Adamiak Wydawnictwo: wydano nakładem autora Cykl: Era Mroku (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
wydano nakładem autora
fantasy heroic fantasy heros barbarzyńcy topory i miecze
Era Mroku (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
fantasy heroic fantasy heros barbarzyńcy topory i miecze

Bardzo mi sie podobala, dobrze sie czytalo i trzymala w napieciu :)

Polecam, bardzo udany debiut. Należy docenić lekki i humorystyczny styl, nie można odmówić jednak odpowiedniego "rozmachu". To się "po prostu" świetnie czyta :)

Polecam absolutnie każdemu sięgnąć po ten debiut, gdyż jest idealnym przykładem na to, że w self-publishingu mogą się rodzić prawdziwe perełki.

Era Mroku wciągnęła mnie na dobre i z niecierpliwością czekam na kontynuację. Choć całość broczy w oparach absurdu, książkę czyta się nad wyraz dobrze, a uśmiech nie schodzi z pyska :)

Po pełną recenzję zapraszam tutaj:...

• Polska fantastyka
  • Polskie fantasy