Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?

Okładka książki Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?
Bartosz Adamiak Wydawnictwo: Self Publishing fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Self Publishing
2017-10-01
2017-10-01
noir

Mam tylko jedno pytanie. Co to było? Jestem najlepszym przykładem jak opis książki może ogłupić potencjalnego czytelnika i skłonić go do zakupu czegoś do czytania. Ta jedna gwiazdeczka to za wysiłek autora i czas, który poświęcił pisaniu.

Trochę kryminału, trochę grozy, sporo humoru - moje klimaty. Akcja dzieje się w moim mieście - kolejny plus. Pierwsze 140 stron czyta się dobrze, choć przydałaby się jeszcze porządna korekta. Natomiast zakończenie rozczarowuje całkowicie. Szybkie ucięcie wątków i próba finiszu z rozmachem w stylu amerykańskim (wspomnienie nazistowskich eksperymentów na ludziach, strzelanina...

• 2020
  • Z Wrocławiem w tle
  • We Wrocławiu
  • Fantastyka
  • Wrocław w literaturze
  • E-book 2020
  • Breslau - Wrocław

Dodaj cytat z książki Podziemny Wrocław: Kto wysysa krew w Breslau?