Ambicja

W.A.B.
The ambition
literatura piękna
2014-02-12

Dalam radę dobrnac tylko do polowy......koszmarnie czytalo mi sie ta książkę.

Kontrowersyjna, wulgarna, niesmaczna.
Dla osób z dystansem do siebie, momentami bawiła mnie do łez. Opis obiecywał coś więcej, ale no cóż...przeczytałam, bo jak zaczynam to już kończę :)

Słaba

Okropna książka, nie da się jej przeczytać! Jeszcze gorszej książki nie widziałam.

Pierwszy raz wystawiam taką ocenę.
Nie jest mi nawet przykro, ta książka jest obrzydliwa.
Jeżeli autorka naprawdę twierdzi, że tak wygląda miłość i ambicja to bardzo jej współczuję. Przeraża mnie fakt, że taka kobieta chodzi po ziemi, naprawdę.
Przyznam - skusiłam się ze względu na okładkę i tytuł. Jednak główna bohaterka nie ma pojęcia czym jest AMBICJA. No chyba, że serio...

Rozczarowuje. Czytając opis liczyłam na coś lepszego. Przeczytałam, bo zaczęłam. Tyle na temat

Jedna z gorszych książek o takiej tematyce które czytałam. Wulgarna i nieprzyjemna. Dużo bohaterów, których nie byłam wstanie spamiętać.

za ostra, wulgarna, niesmaczna- taką mam opinię na jej temat.

Zdaję sobie sprawę, że świat dziennikarzy jest okropny ale książka jest odrażająca.
Wulgarna, sprośna i nie mogłam zdzierżyć jak można dać się tak traktować.
Jednak kusiło mnie żeby dowiedzieć się z co z panem Pope'm się stanie i po przeczytaniu paru rozdziałów od razu zaczęłam czytać koniec i nie zawiodłam się.
Lecz więcej niż 3 gwiazdki nie dam.

Obrzydliwa, wulgarna papka.

• Erotyka