Wielobarwność pogranicza

Krzysztof Antoni Kuczyński Wydawnictwo: Atut językoznawstwo, nauka o literaturze
Atut
literatura niemiecka pogranicze austriacka
językoznawstwo, nauka o literaturze
literatura niemiecka pogranicze austriacka

Okładka książki Wielkie Pomorze. Mit i literatura Adela Kuik-Kalinowska, praca zbiorowa
8,0
Wielkie Pomorz... Adela Kuik-Kalinows...
Okładka książki Zarys historii literatury i kultury niemieckiej Rolf-Dieter Kluge, Małgorzata Świderska
6,5
Zarys historii... Rolf-Dieter Kluge, ...

Pokrótce przedstawione sylwetki znanych (lub i nie) austriackich tłumaczy z języka polskiego. Warto znać :)

• 2013
  • Studia
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wielobarwność pogranicza