Back to Bologna

2005-01-01
Data 1. wydania:
2005-01-01
angielski
dibdin back to bologna michael

1948

Dziwna książka. Może dlatego, że czytałam ją po angielsku, a może dlatego że jest krótka i nie mogłam wczuć się w akcję.
Wszystko szło bardzo szybko, ale ja czytając miałam wrażenie, że nic się nie dzieje.
Dwa morderstwa, rozwiązane niby przypadkiem a w efekcie w sumie nie wiadomo czy rozwiązane i jak.
Mam niedosyt po tej książce i spodziewałam się czegoś więcej.

• W 2013

Dodaj cytat z książki Back to Bologna