Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2015
Colleen Hoover Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Hopeless (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
Inne

Recenzje oficjalnych recenzentów i

„Hopeless” inaczej

47 Link do recenzji

No wiadomo: duet Hopeless/Losong Hope jest nie do pobicia!

Zarówna ta książka, jak jej poprzedniczka, dowodzi, że Hoover osiągnęła mistrzostwo w budzeniu emocji czytelnika i prowadzeniu go przez fabułę w taki sposób że nawet jeśli mamy zastrzeżenia co do poziomu fabuły, to jesteśmy zbyt sponiewierani emocjonalnie, żeby to zwerbalizować. To jest taka guilty read, w którą wchodzisz jak w masło, dajesz się kupić całkowicie i nie masz...

Książka jest uzupełnieniem Hopeless. Wiem że wielu recenzentów uważa książkę za pełną niepotrzebnych powtórzeń ale mi się podoba pomysł z odwrotnym punktem widzenia. Bardzo poszerza perspektywę. A poza tym kto by nie chciał posłuchać głosu Holdera? Ja bardzo polecam.

Piękna powieść...
Niezwykle ciężko było mi zdecydować, jak ocenić "Losing Hope" i tutaj w serwisie i przed samą sobą... Po lekturze pierwszej części, "Hopeless", już byłam zakochana w tej książce i nie byłam pewna, co nowego wniesie część druga. Bardzo się myliłam myśląc, że przeczytam drugi raz tę samą historię.

"Losing Hope" wydobyło z "Hopeless" to, co najlepsze. Można...

Książka wyzwala w czytelniku całą paletę emocji i wrażeń. Wcale mi nie przeszkadzało to, że historia jest ta sama, co w części 1. Opowiedziana przez Holdera i okraszona jego uczuciami, wydaje się być inną opowieścią.

Obiektywnie dobra, ale nie w moim stylu.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Książka zdecydowanie bardziej mi się podoba z perspektywy właśnie Holdera. Polecam - warto przeczytać.

Książka o tych samych wydarzeniach co w książce Hopeless jednak z popisane z perspektywy Holdera. Książka podobała mi się jeszcze bardziej niż Hopeless.

Wzruszająca historia, na początku jakoś bez zapału ale potem... OOooo co było potem ...

Dyskusje

10 172