Kup teraz - 9 ofert w cenie od 22.69 zł do 30.47 zł

Patronat LC
Nominacja w plebiscycie 2015
Colleen Hoover Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Hopeless (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
Inne

Oficjalne recenzje i

„Hopeless” inaczej

Link do recenzji

Nie będę ukrywać, że początek książki trochę mnie zniechęcił. Okazało się, że czytam tą samą historię, co w części pierwszej, tylko z perspektywy Holdera. Myślałam nawet nad jej porzuceniem, gdy dotarłam do 100 stron. Na szczęście nie popełniłam tego błędu. Doczytałam do końca i była to bardzo dobra decyzja. Choć historia się powtarza, to perspektywa Sky w żaden nie sposób...

Losing Hope to kontynuacja powieście Hopeless. Obie te książki opowiadają tę samą historię, jednak pierwsza powieść jest ukazana oczami Sky, a druga Holdera. W każdym bądź razie obie są równie piękne i wzruszające.

Historia, jaką przeżyli głowni bohaterowie jest nader trudna. Przemoc seksualna, porwanie, samobójstwo, rozwód, żal i trudne do zniesienia wyrzuty sumienia...

Przecudna, przewspaniala, Trzymająca za serce.. Podobała mi się o wiele bardziej niż pierwsza część.

Nie sądziłam, że historia opowiedziana przez osobnika płci męskiej będzie tak dobra. Książka zdecydowanie dorównała pierwszej części. Jest to idealne dopełnienie, teraz znam uczucia zarówno Sky jak i Holdera. Na początku było dość smutno, ale dzięki temu całość była też bardzo emocjonalna. Mimo tego, że wydarzenia były powtórką z pierwszej części to czytało się je zupełnie...

Po skończeniu "Hopeless" od razu zabrałam się do czytania kolejnego tomu, tym razem z perspektywy Holdera. Niestety bardzo się rozczarowałam, bo dostaliśmy praktycznie tą samą historię, co w pierwszej książce.

Jak dla mnie autorka powinna poprzestać na "Hopeless". Ta sama historia widziana oczami drugiego bohatera jest już trochę nudna. Znamy bieg wydarzeń, jedyną nowością są emocje i myśli chłopaka, ale one same w sobie to trochę mało, żeby napisać porywającą książkę.

Ta sama historia, inna perspektywa. Czytało się całkiem dobrze , jednak odczuwałam czasami nudę , gdyż spodziewałam się co stanie się za chwile.

Holder i Sky to moja ulubiona książkowa para jak na chwilę obecną. Dobrze się czyta perspektywę bohatera i poszerza całą wiedzę z pierwszej części.

Jestem pod wrażeniem, autorce udało się stworzyć dwie silne postacie. Czuć między nimi chemię, a cała ich historia jest magiczna.

Piękna i wzruszająca książka. O jej fabułę nie ma się co rozpisywać. Mamy w niej wszystko to co się działo w "Hopeless ". Tym razem powieść pisana jej z perspektywy Holdera. Poznajemy jego myśli. Książka zawiera najważniejsze momenty znane nam z "Hopeless ",główne sceny Holdera ze Sky. Widzimy dlaczego Holder zachowywał się tak jak się zachowywał, co czuł, możemy...

10 835
    4 832