Przeżyć dzień: wspomnienia z lat 1941-1951

Czesław Kempisty Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Dolnośląskie
Auschwitz Oświęcim Pawiak obóz koncentracyjny
biografia, autobiografia, pamiętnik
Auschwitz Oświęcim Pawiak obóz koncentracyjny

Okładka książki Geriorytm. Gimnastyka dla seniorów Czesław Kempisty, Maria Markowska
6,0
Geriorytm. Gim... Czesław Kempisty, M...

Niezwykłe wspomnienia pana Czesława, więźnia trzech najcięższych obozów niemieckich. Przeżyć dzień.. to była zaiste wielka sztuka i siła charakteru nie do pojęcia. Bardzo poruszające opisy bombardowania w drugiej połowie ksiazki. Serce walilo mi młotem.

• Biografie/Pamiętniki
  • Może kiedyś