Przeżyć dzień: wspomnienia z lat 1941-1951

Okładka książki Przeżyć dzień: wspomnienia z lat 1941-1951
Czesław Kempisty Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo Dolnośląskie
1990-01-01
1990-01-01
Auschwitz Oświęcim Pawiak obóz koncentracyjny

Okładka książki Geriorytm. Gimnastyka dla seniorów Czesław Kempisty, Maria Markowska
Ocena 6,0
Geriorytm. Gim... Czesław Kempisty, M...

Niezwykłe wspomnienia pana Czesława, więźnia trzech najcięższych obozów niemieckich. Przeżyć dzień.. to była zaiste wielka sztuka i siła charakteru nie do pojęcia. Bardzo poruszające opisy bombardowania w drugiej połowie ksiazki. Serce walilo mi młotem.

• Biblioteka Zielona
  • Szukam