Magia złota

Tamora Pierce Wydawnictwo: Jaguar Cykl: Kroniki Tortallu (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Bloodhound
Kroniki Tortallu (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Jacek Drewnowski
gildia fantasy złoto magia

Mysle ze jest to bardzo niedoceniona seria.
Wszystko dzieje sie w dosc odleglych czasach,
przypominajacych nieco nasze sreniowiecze,caly czas cos sie dzieja,az trudno oderwac sie od czytania.
Szkodz tylko, ze nie ma dalszych czesci.

Na półkach: , , , ,

Becca tym razem staje naprzeciwko fałszerzy srebra. Do pomocy ma Clary, Apsik i Klapsa. Nowe miasto, nowi wrogowie, nowe Psy i nowi przyjaciele. To właśnie tych starych przyjaciół mi tutaj brakuje! Pierwszą część uważam za lepszą, jednak gorąco polecam obie

Bardzo niedoceniana seria. Ja znalazłam przez przypadek w bibliotece ale po pierwszym tomie naprawdę sądzę jedno cudo.
Dużo akcji, fajny klimat i świetni bohaterowie.

świetna <3

Kompletnie zakochałam się w tej serii. Jest jedną z moich ulubionych. Wartka akcja, poszukiwania fałszerzy monet.
Z niecierpliwością będę czekać na ostatni, trzeci tom :)

Pierwszy tom trylogii "Kronik Tortallu" spodobał mi się na tyle, że z miłą chęcią sięgnęłam po kontynuację.

Od wydarzeń z "Klątwi opali" minęło półtora roku i Becca stała się pełnoprawnym psem. Ponownie bardzo zżyłam się z bohaterką i innymi postaciami z książki, również tymi nowymi. Widać, że Tamora Pierce była bardzo dokładna, gdy tworzyła wszystkich uczestników wydarzeń...

Rewelacyjna i wciągająca książka o dalszych przygodach Rebeccy Cooper. Bardzo ciekawa książka o interesującym wątku postacie sprawiają wrażenie tak realistycznych, że chcesz jednego szturchnąć i pomóc w dochodzeniu! ( Przynajmniej ja miałam takie wrażenie :) ) Polecam fanom fantasy i lekkiej przygody.

„Magia złota” przypadła mi do gustu. Akcja powieści wciąga i ciekawi. Chciałam jak najprędzej dowiedzieć się, kto dowodzi rzeczoną szajką fałszerzy pieniędzy. Do tego świat przedstawiony wzbogaciła nowa sceneria miasta portowego. W książce czuć było atmosferę nadmorskich oberży. Zdecydowanie zmiana otoczenia przydała się to również Rebecce, która zaprezentowana w nowych...

Niezwykle ciekawa i intrygująca historia. Z tego co czytałam autorka obawiała się, że fuszerstwo pieniędzy może nie być zbyt ciekawe, ale moim zdaniem nie miała się czym martwić, bo stworzyła z tego niezwykle ciekawą i wciągającą opowieść.
Polecam i czekam na następną część o odważnej i lekko lekkomyślniej Rebecce Cooper :)

Jedna z moich ulubionych książek. Jak dla mnie lepsza niż pierwsza

Dyskusje

• Fantastyka