Peyo Wydawnictwo: Papercutz komiksy
smerfy fantastyka komiksy dziecięce Peyo antologia
komiksy
angielski
smerfy fantastyka komiksy dziecięce Peyo antologia

Cóż można napisać o małych, niebieskich stworkach, które zna cały świat? W tym przypadku chyba tylko to, że wreszcie doczekały się tomu godnego ich globalnego uwielbienia.
Pierwsza część Smerfowej Antologii zawiera pierwsze historyjki jakie ukazały się w Europie, a także oryginalny komiks w którym debiutowały, czyli Flet o Sześciu Smerfach (Smerfy i Magiczny Flet), który...

Dodaj cytat z książki The Smurfs Anthology vol. 1