Grecy o miłości, szczęściu i życiu

Zygmunt Kubiak Wydawnictwo: Libros poezja
Libros
grecy antologia poezja miłość szczęście życie życiu szczęściu o miłości
poezja
grecy antologia poezja miłość szczęście życie życiu szczęściu o miłości

Wspaniały wybór tekstów. Grecka poezja jest na prawdę ciekawym typem literatury, niewątpliwie będę wracać do tej pozycji.

Od 18-tu lat czekała na mnie cierpliwie ta książka. Wstyd. Ale teraz przeczytałem i już wracam do niej co chwila, zastanawiam się. To pomaga na dziś i na jutro.

Wielki miłośnik antycznej kultury Zygmunt Kubiak w książce "Grecy o miłości, szczęściu i życiu" zebrał epigramaty greckie, wybór ze słynnej "Antologii Palatyńskiej". Propozycja Kubiaka zawiera ich około 600 -...

• Starożytność
  • Historia
  • 2013
  • 10 literatura
  • YyyCzw
  • Antyk
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Grecy o miłości, szczęściu i życiu