Co dobrego było w peerelu?

Tamara Bołdak-Janowska Wydawnictwo: Stowarzyszenie WK Borussia Seria: Biblioteka Borussii publicystyka literacka, eseje
Stowarzyszenie WK Borussia
esej wywiad PRL wspomnienia
publicystyka literacka, eseje
Biblioteka Borussii
esej wywiad PRL wspomnienia

Fantastyczna książka, wiele się z niej dowiedziałam. Doskonałym pomysłem było zadawanie różnym osobom jednego pytania i odzwierciedlanie ich spontanicznych odpowiedzi w ich stylu i z ich perspektywy. Myślę, że upływ czasu przyozdobił te opowieści patyną romantyzmu, ale i tak potraktowałam je jak czytanie książki popularno-historycznej (jeżeli istnieje taki termin ;) ).

• Nauki społeczne - historia
  • Reportaż, proza dokumentalna
  • Prl (zn)
  • *** 📦📚🎁
  • Pachnący groszek (warto sprawdzić czym pachnie...)
  • MBP Leszno
  • 2015
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Co dobrego było w peerelu?