Ponadczasowe logo. Projektowanie znaków odpornych na działanie czasu

Jack Gernsheimer Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Designing Logos: The Process of Creating Symbols That Endure
informatyka, matematyka
Piotr Cieślak
znak logo projektowanie grafika

Ciekawy przegląd znaków różnych marek, inicjatyw itp. a także ich ewolucja na przełomie lat.
Moim zdaniem pozycja wyłącznie dla zainteresowanych tematyką jako ciekawostka. Niestety nic nowego z tej pozycji się nie dowiadujemy. Nic, czego nie wiedzielibyśmy z internetu. Plus taki, że podane w przystępnej formie.

Jako że zajmuję się projektowaniem logo, jest to dla mnie interesująca pozycja książkowa. Tytuł mówi wprost - mamy do czynienia z przewodnikiem po projektowaniu znaków odpornych na działanie czasu. Książka składa się z dziesięciu rozdziałów: w ujęciu historycznym; logo w szerszym kontekście; pierwszy krok; przymiarki; w zastępstwie symbolu; przygotowanie do prezentacji;...

• Chcę w prezencie
  • Chcę mieć