Der Nachtwandler

2013-03-14
Data 1. wydania:
2013-03-14
niemiecki

Doskonały psychothriller! Genialny pomysł, zaskakujące zwroty akcji - chwilami można dostać oczopląsu.Trzyma w napięciu i do ostatniej strony, choć niby wszystko już w trzech czwartych wydawało się jasne, zapiera dech. Polecam, choć to nie mój ukochany gatunek.

Fitzek jest doskonaly, nie moglam sie oderwac.

Fitzek jest doskonaly, nie moglam sie oderwac.

Moja ulubiona książka Sebastiana. Mistrzostwo

Moja ulubiona książka Sebastiana. Mistrzostwo