The Sword of Medina

Beaufort Books
The Sword of Medina: A Novel
literatura piękna
angielski

The Sword of Medina jest kontynuacją historii A'ishy, ukochanej żony Proroka - Matki Wierzących oraz Alego - kuzyna, zięcia i przybranego syna Muhamada. Historia opowiedziana jest z dwóch perspektych i przez te dwie postaci w zajemnie. Jest to opowieść o pragnieniu władzy, VII-wiecznych przepychankach politycznych. Jednak z punktu widzenia A'ishy jest to opowieść o życiu...

• Powieści anglojęzyczne
  • Literatura "dorosła"