Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative

Okładka książki Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative
Austin Kleon Wydawnictwo: Workman Publishing poradniki
poradniki
Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative
Workman Publishing
2012-02-28
Data 1. wydania:
2012-02-28
angielski

Bardzo pozytywna, mała książeczka, którą warto przeczytać kiedy ma się gorszy dzień

17/2021

Och, gdyby więcej osób pisało w ten sposób - bez zbędnego gadania i bez niepotrzebnych ozdobników!
Sama esencja, tyle słów ile wystarcza do przekazania idei. Brać!

Ciekawa propozycja dla zablokowanych twórców. Kilka ciekawych cytatów wielkich artystów od malarzy, filmowców po pisarzy. Nie chcę zmyślać kto (może Joseph Campbell ale cytatu nie mogę znaleźć więc pewności nie mam) powiedział, że ludzkość pożąda tych samych historii opowiadanych ciągle na nowo. Samo przetworzenie historii przez inne miejsce, czas urodzenia czy przeżycia i...

Kradnij jak artysta!

Dziś będę nieco stronniczy, mam dobre powody. Książka Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative to książka, która może być pozycją przełomową dla początkującego artysty, szczególnie takiego, którego zaczęły nachodzić wątpliwości, jakie to jego prace są beznadziejne.
Praca podzielona jest na dziesięć rozdziałów, ale jedynie...

Dodaj cytat z książki Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative