Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative

Okładka książki Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative Austin Kleon
Austin Kleon Wydawnictwo: Workman Publishing Company poradniki
poradniki
Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative
Workman Publishing Company
2012-02-28
2012-02-28

książka która odmieniła moje spojrzenie na kreatywność

książka która odmieniła moje spojrzenie na kreatywność

Bardzo pozytywna, mała książeczka, którą warto przeczytać kiedy ma się gorszy dzień

Ciekawa propozycja dla zablokowanych twórców. Kilka ciekawych cytatów wielkich artystów od malarzy, filmowców po pisarzy. Nie chcę zmyślać kto (może Joseph Campbell ale cytatu nie mogę znaleźć więc pewności nie mam) powiedział, że ludzkość pożąda tych samych historii opowiadanych ciągle na nowo. Samo przetworzenie historii przez inne miejsce, czas urodzenia czy przeżycia i biografię twórcy dodaje jej nowej wartości. Takiej, że ludzkość chce ją czytać/oglądać na nowo tak jakby widziała ją po raz pierwszy w życiu.

17/2021

17/2021

• Po angielsku
  • Poradnik
  • Sztuka
  • Anglojęzyczne
  • Chcę to mieć!

Dodaj cytat z książki Steal Like an Artist: 10 Things Nobody Told You About Being Creative