Show Your Work!: 10 Ways to Share Your Creativity and Get Discovered

Okładka książki Show Your Work!: 10 Ways to Share Your Creativity and Get Discovered
Austin Kleon Wydawnictwo: Workman Publishing poradniki
poradniki
Show Your Work!: 10 Ways to Share Your Creativity and Get Discovered
Workman Publishing
2014-03-06
Data 1. wydania:
2014-03-06
angielski

Krótka książka, która ma nas zmotywować do podzielenia się owocami naszej pracy, z szerszym gronem odbiorców. Autor zachęca nas do wykonania pierwszego kroku i wypuszczenia w świat tego co przygotowaliśmy, nawet jeżeli nie jest to naszym zdaniem idealny produkt.
Moim zdaniem trochę zbyt dużo motywacyjnych tekstów, kosztem konkretnej wiedzy. Jednak dla osób zainteresowanych tą tematyką, jest to pozycja, po którą warto sięgnąć, zwłaszcza że czyta się ją bardzo szybko.

Bardzo motywująca książka. Autor w prosty sposób zachęca do wyjścia do ludzi z rzeczami, którymi aktualnie jesteśmy pochłonięci. Daje rady odnośnie zachowania w internecie, skłaniające się ku postawie nastawionej na wymianę wartości, zainteresowań, nauce i stawaniu się nauczycielem niezależnie od poziomu. W każdym rozdziale znalazłam przynajmniej jedno zdanie, które sprawiło, że w swojej głowie usłyszałam kliknięcie jakiegoś starego, zakurzonego mechanizmu. Polecam wszystkim chcącym otworzyć się na innych w swobodny i twórczy sposób.

14/2021

14/2021

Dodaj cytat z książki Show Your Work!: 10 Ways to Share Your Creativity and Get Discovered