Obraz i pielgrzymka w kulturze chrześcijańskiej

Edith TurnerVictor W. Turner Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Image and Pilgrimage in Christian Culture
978-83-233-2686-1
Ewa Klekot
Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
pielgrzymka
Image and Pilgrimage in Christian Culture
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-233-2686-1
Ewa Klekot
pielgrzymka

Okładka książki Inicjacje. Społeczne znaczenie sytuacji liminalnych w rytach przejścia Przemysław Figura, Ryszard Gaj, Longin Graczyk, Wojciech Jóźwiak, Grzegorz Kazberuk, Aleksandra Kilian, Henryk Kliszko, Stanisław Krawczyk, Krzysztof Matys, Tomasz Mojsik, Andrzej Pankalla, Włodzimierz Pawluczuk, Alicja Piekarska, Jacek Sieradzan, Jan Witold Suliga, Joanna Szaflik, Leszek Paweł Słupecki, Radosław Woźniak, Wojciech Wądłowski, Aleksandra Węgorek
6,7
Inicjacje. Spo... Przemysław Figura,&...

• Historia
  • Studia- religioznawstwo
  • ROK 2015

Dodaj cytat z książki Obraz i pielgrzymka w kulturze chrześcijańskiej