Gaz do dechy. Autobiografia legendarnego frontmana AC/DC

Okładka książki Gaz do dechy. Autobiografia legendarnego frontmana AC/DC Brian Johnson
Okładka książki Gaz do dechy. Autobiografia legendarnego frontmana AC/DC
9788376420622
Filip Łobodziński
AC/DC Brian Johnson Gaz do dechy

Samochody z prądem

Miłość do Johnsona, miłość do książek, miłość do muzyki... i ciekawość samochodów. To wszystko sprawiło, że wielką przyjemność sprawiło mi czytanie tej pozycji.

Uwaga: osobom, które znają się na samochodach w tym samym stopniu co ja (lub co świnia na gwiazdach),polecam wyszukiwać sobie poszczególne modele samochodów :) Warto!

Pożyczona od wyjątkowej osoby, a jeśli tylko zobaczę ją w księgarni od razu kupię (książkę, nie osobę)! <3

Pożyczona od wyjątkowej osoby, a jeśli tylko...

Zbiór luźnych dykteryjek, na temat życiowej pasji Briana Johnsona, czyli samochodów, a przy okazji dostajemy parę informacji o życiu wokalisty (na szczęście wraca) AC/DC. Dla fanów aut i rock and rolla - koniecznie.

Dawno nie czytałem tak słabej autobiografii. Napisana jak na kolanie, co się na język nawinie przelane na papier. Rozumiem że dla fanów motoryzacji jest to pewnie świetna lektura, ale uważam że można było to napisać zdecydowanie lepiej. Na szczęście czyta się ją szybko, więc można jakoś szybko zagryźć zęby i czytać dalej. Jedynym plusem tego wszystkiego są niektóre anegdotki z przygód koncertowych a tak to na prawdę słabo.

Napisana z wielkim humorem AUTObiografia frontmana AC/DC.
Wiele ciekawostek, anegdot i historii z życia Johnsona a także a może przede wszystkim miłość do wszystkiego co ma cztery kółka.
Świetnie się czyta!!!

Napisana z wielkim humorem AUTObiografia frontmana AC/DC.
Świetnie się czyta!!!

Biografia przez pryzmat motoryzacji to rzadkość. Szczególnie gdy jest tak lekko i zabawnie napisana jak w tym przypadku. Polecam fanom motoryzacji, Johnsona, AC/DC i ogólnie rock'n'rolla.

Książkę można przejechać w 3 godziny na "jedynce". Nie mylić z harlequinami, które można czytać również "na ręcznym" ;)))

PS. mimo fatalnej okładki, nie zniechęcajcie się do zajrzenia pod maskę!

PS. mimo fatalnej okładki, nie zniechęcajcie się do zajrzenia pod maskę!

Czyta się naprawdę fatalnie. Szkoda czasu na brnięcie przez chaos dla kilku zabawnych fragmentów.

• Muzyczne
  • Muzyka/ muzycy/ o muzyce
  • 2. BIOGRAFICZNE
  • 52 książki (i więcej!) 2015

Brian Johnson Gaz do dechy. Autobiografia legendarnego frontmana AC/DC Zobacz więcej