Krok w przyszłość

Okładka książki Krok w przyszłość Lauren Brooke
Okładka książki Krok w przyszłość
Lauren Brooke Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie Cykl: Heartland (tom 19) literatura dziecięca
literatura dziecięca
2012-06-27
heartland konie lauren brooke

13-14 grudnia 2021r.

13-14 grudnia 2021r.

Autorka w przepiękny sposób opisała fabułę w niniejszym tomie. Jest niesamowitą rzeczą, w jaki sposób autorka łączy konie i codzienność życia w Heartlandzie. Książkę tę powinni przeczytać ludzie młodzi, którzy borykają się z podejmowaniem swoich decyzji dotyczących swojej przyszłości. W piękny sposób ukazana zostaje dojrzałość młodej dziewczyny doświadczonej przez los.

Cała akcja powraca do stadnin Heartlandu, lecz otoczenie i wydarzenia w życiu Amy zaczynają się zmieniać. Zbliżający się ślub Lou, wybór ewentualnych studiów i TEN tajemniczy kuc doskonale zgrywają się w następną przygodę Ami, i jak zawsze książka przyciąga nawet drobnymi szczegółami połączonych na końcu we wspaniałą opowieść.

Świetna seria ;) Polecam

Świetna seria ;) Polecam

Uwielbiam wszystkie książki z serii Heartland. A Lauren Brooke jest według mnie świetną pisarką! Polecam! :)

Dość przewidywalna książka, jednak czyta się bardzo przyjemnie :)

Dość przewidywalna książka, jednak czyta się bardzo przyjemnie :)

Przeczytałam, a chciałam jeszcze więcej (:

Przeczytałam, a chciałam jeszcze więcej (:

Książka lekka i warto ją przeczytać. Jednak ciągła dobra passa bohaterki wprowadza nas jednak w nierealny świat.

Podczas spotkania z przyjaciółmi w knajpie, Amy dowiaduje się od przyjaciela o pojawieniu się wyników egzaminów. Nie jest jednak zbytnio nimi przejęta, więc odciąga ich sprawdzenie kilka dni. Po znalezieniu swojego nazwiska dowiaduje się, że uzyskała więcej punktów, niż mogła oczekiwać.
Nagle pojawia się wizja rozpoczęcia nauki na politechnice virginijskiej. Amy staje przed trudnym wyborem. Z jednej strony, już wcześniej postanowiła, że po szkole całkowicie poświęci się pracy w Hertlandzie. Z drugiej jednak, otrzymała właśnie szansę studiowania weterynarii.
Pewnego dnia, przed jej domem pojawia się nieznajomy koń. Jest on kolejna rzeczą zajmująca myśli dziewczyny. Poza tym, cały czas trwają gorączkowe przygotowania do ślubu jej siostry Lou, który ma odbyć się już niedługo.

Jaką decyzję podejmie Amy i kto jest właścicielem tajemniczego konia? Odpowiedź na te pytania odnajdziemy w tej książce, która jest jedną z najlepszych części tej serii.

Jedna z lepszych części. Perypetie nieco przewidywalne. Najciekawszy fakt - czy wyjedzie na studia. Nie zaspokoję waszej ciekawości, by się dowiedzieć przeczytajcie sami, bo warto!

• Konie
  • Heartland

Dodaj cytat z książki Krok w przyszłość