Drapieżna ciemność

Alexandra Ivy Wydawnictwo: Amber Cykl: Strażnicy Wieczności (tom 6) fantastyka, fantasy, science fiction
Beyond the darkness
9788324142088
Magdalena Ufland
Amber
strażnik wieczności Salvatore
Beyond the darkness
Strażnicy Wieczności (tom 6)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788324142088
Magdalena Ufland
strażnik wieczności Salvatore

Pierwsze w tym roku książkowe pożegnanie. Tą książką skończyłam serię Alexandry Ivy "Strażnicy wieczności", przynajmniej jeśli chodzi o polski rynek wydawniczy. Chciałabym aby kiedyś ją wznowili ale to zapewne marzenie ściętej głowy. "Drapieżna ciemność" to szósty tom w tej serii. Po polsku wydano ich siedem ale z uwagi na fakt, że czytałam je nie po kolei, jakoś tak...

Kolejna wspaniała książka autorstwa Alexandry Ivy . Jednak ta książka jest wyjątkowa, bo opowiada tym razem nie i wampirach a o wilkolakach.

Głównym bohaterem książki jest przystojny i pewny siebie król wilkolaków Salvatore. Salvatore to bohater z wcześniejszych części który raczej nie wzbudził mojej sympatii. Na początku usiłował uwieść Darcy, że względu na to ze...

Spodziewałam ię po tej książce czegoś wiecej, a co dostałam- zwykłe romansidło jeszcze z kundlami na czele. Nie umiem sobie wyobrazić jak można nazwać takie zwierzęta kundlami. Widocznie autorka ma zbyt mały zasób słów.

Ten tom jest jakiś inny w całej serii, lepszy. W schemacie jedna para na książkę + wielki romans coś uległo zmianie. Pojawiło się trochę wyjaśnień, konspiracji, ciekawych pobocznych postaci - oceniam od razu wyżej i przyznam się, że zostawiam w kolekcji. Można czytać oddzielnie :)

Na półkach: , , , , , ,

Muszę przyznać ,że Salvatora polubiłam a raczej pokochałam dopiero w tej części. Wcześniej nie wydawał mi się zbyt sympatycznym bohaterem , ale jak widać wystarczy kobieta i każdy facet (nieważne czy Wilkołak czy Wampir) może się zmienić . Najbardziej z tych czterech sióstr najbardziej polubiłam Harley , która jest bohaterką tej części. Pozostałe dziewczyny też są świetne ,...

"- Woda sodowa uderzyła ci do głowy, jeśli myślisz, że tak tani tekst zadziała na jakąkolwiek kobietę. Nawet idiotka nie poleci na coś takiego.
- W takim razie na świecie muszą być tysiące głupich kobiet -powiedział z przekonaniem.
- Dmuchane lalki się nie liczą."

Ta część jest zupełnie inna niż poprzednie. Bohaterem który gra główna role w "Drapieżnej Ciemności" nie jest wampir, jak poprzednio, jest to wilkołak czystej krwi znany z "Odwiecznej ciemności". Bohater, który w trzeciej części nie wzbudził mojej sympatii. Był arogancki,bezczelny a do tego kobieciarz i tyran. Rządził twardą ręką i uważał że wszystkie wilkołaki należ do...

Jak dla mnie rewelacyjna książka. Jeśli ktoś lubi bajki z różnymi stworzeniami np; wampiry, wilkołaki, czarownice, demony, gargulce i inne oraz romanse to polecam. Książkę czyta się szybko, łatwo i przyjemnie z resztą jak pozostałe jej części.

Polecam

Ech, kolejna część z radością przeczytana, chociaż nie wywołuje takich rumieńców jak poprzednie :)

Dyskusje

• Chcę w prezencie