Amy Winehouse i tabloidy. Toksyczna miłość

Magdalena Błaszczyk Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-62726-62-2
Oficyna Wydawnicza ŁOŚGRAF
Amy Winehouse muzyka jazz soul
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-62726-62-2
Amy Winehouse muzyka jazz soul

Okładka książki Prawo i postępowanie w sprawach o wykroczenia Magdalena Błaszczyk, Monika Zbrojewska
0,0
Prawo i postęp... Magdalena Błaszczyk...
Okładka książki Kodeks karny skarbowy Magdalena Błaszczyk, Monika Zbrojewska
5,0
Kodeks karny s... Magdalena Błaszczyk...

Bądź co bądź, wydana na podstawie pracy magisterskiej. Temat baaardzoc iekawy, trochę inaczej sobie to wyobrażałam. Widać trochę naukowych naleciałości, ale w takim stopniu że tylko trochę to przeszkadza. Osobiście, ciężko mi się to czytało.

Beznadziejna książka!!!! Jakbym czytała czyjąś pracę magisterską. Zbiór cytatów z tabloidów i nic więcej. Dużo błędów rzeczowych. Jeśli chodzi o biografię o Amy Winehouse, proponuję sięgnąć po "Ratując Amy" D. Barak. A autorkę "Toksycznej miłości" błagam- niech nie pisze nic więcej!

• 2012- przeczytane
  • Różne