Terapia dzieci impulsywnych

J. Stuart AblonRoss W. Greene Wydawnictwo: Seria: Psychiatria i psychoterapia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Treating explosive kids: the collaborative problem-solving
Marta Stasińska
dziecko trudne wychowanie psychoterapia agresja agresywność zachowanie dziecka wychowanie w rodzinie rodzina dzieci impulsywność
Treating explosive kids: the collaborative problem-solving
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Marta Stasińska
Psychiatria i psychoterapia

Książka must have dla pedagogów i rodziców mających w klasie , w domu,czy na terapii dzieci z ADHD czy ZA,czy innymi zaburzeniami powodującymi impulsywne zachowania. Książka o dziwo daje dużo większą wiedzę na temat problemu niż tysiące przebytych terapii i odwiedzonych terapeutów.

• Psychologia
  • Naukowa
  • Psyche i logia
  • Psychologia/motywacja itp.
  • Wygrane / otrzymane
  • Psychologia i pedagogika
  • Naukowe i poradniki

Dodaj cytat z książki Terapia dzieci impulsywnych