Ne la quitte pas des yeux

Linwood Barclay Wydawnictwo: EDITION FRANCE LOISIRS kryminał, sensacja, thriller
Never look away
Never look away
kryminał, sensacja, thriller
francuski
978-2-298-05024-0

Po raz kolejny Linwood Barclay mnie nie zawiodl.Ten autor opowiadajac trzy historie scisle ze soba powiazane stwarza niepowtarzalny, pelen napiecia klimat. Nie ma tu akcji z poscigami, ale to w niczym nie przeszkadza, by usidlic czytelnika.
Zaczyna sie zupelnie niewinnie, mezczyzna, dziennikarz z pasji i zawodu postanawia spedzic dzien wraz z zona i swoim czteroletnim...

• Wydanie w jez.francuskim
  • 2012
  • 2014

Dodaj cytat z książki Ne la quitte pas des yeux