Czarny Koral

Okładka książki Czarny Koral
Nora Roberts Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Niebezpieczne Związki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Niebezpieczne Związki
Risky Business
Harlequin
2003-01-01
2003-01-01
Natalia Kamińska-Matysiak
romans literatura dla kobiet miłość

więcej Więcej

Wprost z zielonej części Grecji magicznie przeniosłam się na wyspy Karaibskie, a konkretnie na meksykańską wyspę Cozumel, gdzie główna bohaterka Liz Palmer, prowadzi tytułowego "Czarnego Korala", czyli sklep ze sprzętem do nurkowania oraz wypożyczalnie łodzi.

Tym razem stanęło przede mną prawdziwe wyzwanie - zmierzyć się z gatunkiem, który zwykle omijam szerokim łukiem -...

Może trochę błahy ale wciągający kryminał z domieszką romansu. W łatwy sposób można się zorientować co się będzie działo dalej. Jeśli ktoś ma wolny wieczór i nie wie co z nim zrobić to ta książka jest dla niego. Polecam

2096

Posiadam pod innym tytułem ("Utracony spokój")

• Nora Roberts
  • Harlequin