Życie na sprzedaż

Okładka książki Życie na sprzedaż
Nora Roberts Wydawnictwo: Amber Seria: Bestsellery do kieszeni kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Bestsellery do kieszeni
Public Secrets
Amber
2011-01-01
2011-01-01
Grażyna Jagielska
nora roberts życie na sprzedaż thriller

więcej Więcej

Miłość, szczęście, bogactwo, bieda, przemoc, tragedia, pasja.
Alkohol, narkotyki, morderstwo. Książka, którą lekko się czyta. Romans i strata dziecka. Mega wzruszająca, już dawno nie płakałam przy czytaniu książki.
Gorąco polecam.

Na półkach: , , , , ,

Książka Nory Roberts wspaniała,urzekająca bardzo,kryminał świetnie napisany.
Ulubiona moja autorka.
Zainteresowała mnie książka,porywa od pierwszej strony do końca.
Przyjemność miałam z czytania,miły wieczór spędziłam z książką.

zabójstwo ,celebryci,skandale ,romanse tak wyglada 30-to letnia historia opisywanej historii.czyta się jednym tchem.

Emma dorasta wychowywana przez samotną matkę, alkoholiczkę i narkomankę. Gdy dziewczynka ma kilka lat jej życie się zmienia – zostaje odnaleziona przez ojca, sławnego muzyka, który zabiera ją do siebie, obdarza miłością i wprowadza w świat ludzi zamożnych i kochających sztukę. Wszystko się zmienia, gdy dochodzi do tragedii w nowej rodzinie Emmy. Dziewczyna oddala się...

Bardzo dobra książka, pokazująca studium bohaterów przez okres około 30- lat. Pierwszy raz czytałam taką Norę.

Fajna Książka milo się czyta jedyne zastrzeżenie nie których momentsch zbyt się ciągnęła

Długa, początkowo mega się dłużyła ale uparłam się, że ja skończę no i skończyłam

Nie jestem pewna, ale chyba wiele lat temu już coś Nory Roberts przeczytałam. Powrót po latach okazał się strzałem w dziesiątkę. Nie wiedziałam za bardzo, która książka miałaby być kolejną, do jakiej się dobiorę i zdecydowałam się na "Życie na sprzedaż". Musiała mi gdzieś mignąć autorka na grupach społecznościowych.
Powieść zdecydowanie należy do dobrze zaplanowanych,...

Nora Robert ma pozycje bardzo harleqinowe, ale są też perełki, i to jest właśnie taka perełka, nie będę analizowała fabuły - Pani Roberts ma pewien charakterystyczny schemat, ale książka naprawdę wciąga, wątek kryminalny ciekawy, rozbudowane postacie, świat show biznesu, atmosfera jak z książek Jackie Collins, dawka kiczu i ckliwości w rozsądnych ramach.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• Nora Roberts
  • Romans